LC Antwerpen Moerland brengt warmte aan tafel voor mensen in nood
- sabinecornelis
- 21 dec
- 2 minuten om te lezen

Woensdag 17 december zette Lions Club Antwerpen Moerland de deuren van ’t Bruggeske open voor een bijzonder initiatief. Zestig genodigden die het moeilijk hebben in onze samenleving kregen gratis een warme maaltijd aangebonden, gevolgd door een gezellige avond met het bandje Jovolka en de Antwerpse muziekgroep De Spethers, beiden uit Kapellen.

Al voor de 17de maal organiseert Lions lub Antwerpen Moerland een warme kerst voor minder bedeelden en hoopt hierdoor mensen uit hun isolement te halen. Voor veel mensen is Kerstmis een moeilijke periode. Een kerstdiner voor hen is een prachtige manier om de feestdagen door te brengen. Het biedt niet alleen een warme maaltijd, maar ook een moment van vreugde en verbondenheid voor degenen die het meest nodig hebben.
“Door samen te komen en te delen, kunnen we de ware geest van Kerstmis tot leven brengen en een verschil maken in het leven van anderen”, zegt Johan Salembier, verantwoordelijke voor het goed verloop van de avond. “Dit jaar hebben zich 60 gasten ingeschreven via het sociaal huis”, weet Johan. Salembier onderstreept de bijzondere goede samenwerking met het gemeentebestuur en met Sodexo die de keuken verzorgen.

Buiten het kerstdiner ondersteunt Lions Club Antwerpen Moerland onder meer
de feestnamiddag voor andersvaliden op het lentefeest op OLO-Rotonde in Brasschaat
De Tjalk, BSO voor jongeren in Ekeren-Rozemaai
Nekarea, de jaarlijks netbalcompetitie voor sporters met een mentale beperking
Moeders voor Moeders
en nog verschillende andere lopende projecten, ook in het buitenland.
Dit jaar werd een eendjesrace georganiseerd in het park van Brasschaat ten voordele van Villa Max met een opbrengst van 31.000 euro. Het jaarlijks golftornooi leverde voor OC Clara Fey in Sint-Job 10.000 euro op.
Lees het artikel in De Polder van 17/12/25






Opmerkingen